שדרוג הבית – מחיפוי הקירות ועד רצפת הפרקט

תוכן עניינים

נגמרו לכם הרעיונות העיצוביים? אין לכם מספיק תמונות כדי למלא את חללי הקיר הריקים? אתם עוברים לבית חדש ורוצים ליצור עיצוב מרשים? או שתרצו לשדרג את עיצוב הבית הקיים? אם עניתם כן על השאלות הנ"ל, אולי הגיע הזמן להתחיל לחשוב על שדרוג הבית עם פרקט.

למה לבחור בחיפוי פרקט?

פרקטים מגיעים בכל כך הרבה דגמים ועיצובים, כך שתוכלו בקלות להתאים את הדגם הנבחר לעיצוב שלכם. יותר מכך, חיפוי קירות הבית בפרקט, תורם לאופי המיוחד של הבית, ושומר על המראה שלו מאופק אך יוקרתי להפליא.

אם לא תרצו לחפות את כל קירות הבית בפרקט, חיפוי יראה מעולה גם על רק קיר אחד, או אפילו על חלק מהקיר. והוא מאפשר לכם לגוון, מבלי להפוך את העיצוב למונוטוני. ליהנות מגימור איכותי ועמידות גבוהה – ללא קילופים, סדקים או כתמים בקיר, פחות תחזוקה ומראה יפה לאורך השנים.

איזה קיר לחפות וכיצד לעשות זאת?

אם אתם רוצים לשדרג את הבית עם חיפוי פרקט, עליכם לקחת בחשבון כמה דברים כדי להבטיח שהתוצאה תהיה הכי יפה שרק אפשר. לפני ההתקנה החליטו קודם כל היכן החיפוי שבחרתם יראה הכי טוב. אם כבר יש לכם רצפת עץ, אל תבטלו את הרעיון של חיפוי הקיר כליל. רצפת פרקט וחיפוי פרקט יכולים להיראות טוב מאוד ביחד, כל עוד הצבעים והדגם משלימים.

זקוקים לרעיונות? תוכלו לחפות את הקיר מאחורי המיטה בחדר השינה ולהפוך אותו לראש מיטה מורחב. תוכלו לחפות קיר בחדר העבודה או במטבח. אפשר לבחור בחיפוי פרקט קיר מרכזי בסלון או קיר בכניסה לבית. תוכלו אפילו לחפות את המדרגות וכמובן שאין גבול לאפשרויות.

שדרוג החלל עם רצפת פרקט

אם אתם רוצים לשדרג את הבית, רצפת פרקט תמיד תהיה בחירה מעולה. הפרקט יוצר אווירה נעימה וביתית, כאשר כיום יש המון דגמים מודרניים ממש. מעבר לכך, תוכלו לבחור ברצפת דמוית פרקט, כלומר כזו שלא מיוצרת מעץ טבעי, אלא מחומרים שנראים בדיוק כמו הדבר האמיתי אך ממזערים את כמות התחזוקה הנדרשת ומגלים עמידות גבוהה יותר מפני מים, כתמים, סדקים וכדומה.

יש המון דגמים, עיצובים וסגנונות של פרקטים לרצפה שלכם, והבחירה צריכה להיות תואמת לעיצוב, כמו גם לחיפוי הקיר. מה גם שהבחירה תלויה בכם, אתם יכולים להחליט לחפות את כל הרצפה בפרקט, או רק את החדרים.

שדרוג הבית באמצעות פרקטים תוסיף לו את גורם ה-וואו שחיפשתם. אם אתם מעוניינים לעשות זאת, קבלו ייעוץ מהמומחים בתחום, כדי לבחור את הסגנון והעיצוב שיתאימו לחלל שלכם באופן אישי.

קראו גם על: חיפוי אלומיניום

מאמרים שעשויים לעניין אותך
דילוג לתוכן