להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

חיפוי קיר מושלם לבית

חיפוי הקיר הוא ההשלמה של עיצוב החלל. הקיר משמש לא רק להפרדה בין חללים, אלא יש לו גם תפקיד בבידוד הרעשים בין החדרים השונים של המבנה והשפעה אסתטית על המראה הכללי. כדי לקבל מראה מיוחד במקום, שונה מן הרגיל ומעוצב, נוצרו חיפויי הקירות. בעבר, השימוש בחיפויים היה נדיר יחסית. לא כל המעצבים הכירו אותם ומעטים ידעו כיצד ליישם אותו בעבודת הבנייה והשיפוץ. היום, הזמינות של החומר והעובדה שבעלי המקצוע מכירים אותו מובילות לשימוש נרחב במבנים ציבוריים, בעסקים ובבנייני מגורים.

סיבות להוסיף חיפוי

הסיבה הראשונה להוסיף חיפוי לקיר היא אסתטיקה. המראה המתקבל לאחר הנחת החיפוי הוא שונה מן הרגיל והופך את המבנה למיוחד. משרדים רבים עושים שימוש בחיפויים מתוך מטרה ליצור רושם מכובד על הלקוחות. הסיבה השנייה להנחת חיפוי קירות היא בידוד טוב יותר של האקוסטיקה ושל הטמפרטורה. סיבה שלישית להנחת החיפוי היא הסתרת כל מה שנמצא תחתיו. בתהליך הבנייה והשיפוץ ולאורך השנים יכולים להופיע פגמים בקירות החיצוניים, ולשם כך מניחים חיפוי שיכול להסתיר אותם וליצור מראה יוקרתי, מרשים ומעוצב.

מהם ההבדלים בין חיפויי בטון לחיפוי אלומיניום?

קירות המבנה עוברים לאחר תהליך הבנייה (ולעתים גם בשיפוץ) חיפוי, כשזה יכול להיות מחומרים שונים. הבטון הוא אחד החומרים המוכרים והשימושיים ביותר. הוא משתלב בכל מקרה בכל תהליך בנייה, ולכן נראה כי זה טבעי שהוא יעניק את הגימור לקיר החיצוני. אף על פי שרוב בעלי המקצוע המנוסים יוכלו לבצע עבודת גימור טובה, יהיה קשה להסתיר בעזרתו פגמים ומערכות חיצוניות, והנראות שלו תהיה מוכרת ולא מיוחדת. חיפוי זה פחות מתאים למי שרוצה ליהנות מעיצוב ברמה גבוהה.

לעומת הבטון, חיפוי קירות באלומיניום נותן תחושה של יוקרה וייחודיות. לא בכל בית, בניין ומבנה משתמשים בחיפוי מסוג זה, וכאשר הוא בשימוש מתקבל מראה מעוצב ומרשים. חיפוי זה אינו שגרתי, הוא מציב את המבנה בדרגת גימור גבוהה יותר ויש באפשרותו להסתיר פגמים ומערכות חיצוניות. האלומיניום אינו רגיש לפגעי מזג האוויר ולכן אפשר לצפות כי לאורך שנים רבות המראה של המקום יהיה אותו מראה שתוכנן לו מלכתחילה. חיפוי מאלומיניום מתאים לכל מי שמבקש להשיג מראה מעוצב ללא פשרות.

לשנות את נראות המקום בלי להפריע לשגרה

הנחת חיפוי קירות אינה מחייבת שינוי של השגרה. העבודה במקומות קיימים מהירה, אינה מרעישה יתר על המידה (מובן שכאשר אנשים עובדים במקום הם נעים ומדברים) ומתבצעת גם אם אנשים חיים בבית או עובדים במקום העבודה. החיפוי החיצוני נועד לכסות פגמים ולהסתיר מערכות כמו מערכת הקירור, צינורות וליקויי בנייה. כדי לעשות זאת, אין צורך בפינוי החלל הפנימי ואין צורך להתרחק מהמקום. כל עוד העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מנוסים, תהליך חיפוי קירות יהיה קל, מהיר ובטיחותי ויביא לשינוי הנראות במקום.

חיפוי לבית שלכם - משדרג את הסביבה

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק