גשר צומת סומך

גשר צומת סומך

גשר שנבנה בשנים 2012-2013 בקריית אתא, כביש 79 ותוכנן ע"י "סוכוי מרגלית אדריכלות" ו"לוי ושטרק – מהנדסים". העבודה בוצעה ע"י סולל בונה, מחלקת כבישים. במסגרת הפרויקט חברת אלום גג דאגה לתכנון, ייצור והרכבה של חיפוי קירות, גגות וגגונים במערכת אלומיניום SOFIT-PANEL סופיט פאנל וגגות פאלזונאל FALZONAL.

תחנות תדלוק BETTER PLACE

תחנות תדלוק BETTER PLACE

תחנות החלפת סוללות לרכבים חשמליים. פיילוט של 8 תחנות ראשונות תוכנן ע"י ירון שהרבני ויעקב פיסטול ובוצע באמצעות הקבלן עלי סעדי הנדסה ובניין וחברת היי-סיין. במסגרת הפרויקט חברת אלום גג ביצעה את עבודות התכנון והתיאום בין המערכות , חיפתה את הקירות בקסטות אלומיניום 2.0 מ"מ, הרכיבה את הקונסטרוקציה והגגון ובנתה קופינגים מעוצבים ותלת מימדים.

בית פיאגלין – פתח תקווה

חיפוי קירות חוץ ב-HPL בבית משפחת פלד

אלום גג ביצעה חיפוי קירות חוץ באלומיניום בשיטת סופיט פאנל במבנה משרדים "בית פיאגלין" בפתח תקווה, עם ניר קוץ אדריכלים. המבנה  קיבל מראה נקי ואסתטי. לא רואים צנרת, מיזוג וחשמל כי כל אלו מסתתרים מאחורי החיפוי.

חיפוי קירות חוץ ב-HPL בבית משפחת פלד

חיפוי חוץ hpl

בית משפחת פלד במושב גמזו נבנה כדי לבלוט בשטח. חיפוי קירות HPL באמצעות לוחות בהתקנה סמויה נוצר משחק של גבהים, צורות וצבעים שיוצר מראה ייחודי ואסתטי לבית. בהתקנה סמויה לא רואים את הברגים שמחזיקים את הלוחות, וכך נוצר מראה נקי וסופר אסתטי. יזם : משפחת פלד. מפקח: ברוך בורר. אדריכל : אדריכלית אפרת ברמלי

מרכז רכב ומוסך מרצדס באר שבע

מרכז רכב ומוסך מרצדס באר שבע

מרכז תחבורה, שירות ומכירה בבאר שבע מתוכנן ע"י אדריכל יגאל פישלר ונבנה ב 2012 ע"י הקבלן חברת אונלקו. במסגרת הפרויקט חברת אלום גג חיפתה את קירות מבנה השרות בליינרים אלומיניום בשיטת SOFIT-PANEL סופיט פאנל אלומיניום 1.0 מ"מ PVDF. העבודה הייתה בשילוב ותיאום מיוחד עם עבודות הזיגוג והאלומיניום ותוצאת התיאום מוכחת במראה הייחודי של המבנה .

חיפוי SOFIT אבץ בוילה בהרצליה

חיפוי SOFIT אבץ בוילה בהרצליה

בית פרטי שנבנה ב-2013 בהרצליה פיתוח .במסגרת הפרויקט, חברת אלום גג ייצרה ליינרים ייוצרו מלוחות אבץ מושחר במערכת סופיט פאנל SOFIT-PANEL.

מוסך ומרכז רכב באילת

מוסך ומרכז רכב שנבנה בשנת 2010 באילת. המבנה תוכנן ע"י האדריכל יגאל פישלר והמהנדס חיים אלדן ובוצע ע"י חברת צמפיון באמצעות קבלן מקומי. אלום-גג ייצרה וסיפקה לחברת החיפוי רקע את האלמנטים מסוג סופיט-פנל לחיפוי הקירות של מבנה המשרדים וחזיתות עיקריות.

נאופארם פתח תקווה

חיפוי קירות אלומיניום נאופארם

מבנה תעשייתי ששודרג בשנת 2013. השדרוג תוכנן בידי "יורם שילה בן-ארויה אדריכלים" והמהנדסת ורה נוישטיין. ביצוע התכנון נעשה ע"י חברת התרופות הגדולה נאופרם כדי לתת מענה לתוספת של משרדים וחניה לרכבים. במסגרת הפרויקט חברת אלום גג ייצרה והרכיבה את הקונסטרוקציה , את הפחים ליציקה, את הקונסטרוקציה המתווכת על כל החזיות , קונסטרוקציה של פיר המעלית […]

סינמטק תל אביב

עבודת חיפוי בסינמטק

הסינמטק הישראלי ברחוב הארבעה בתל אביב שודרג והורחב בשנת 2012 . החברה המבצעת הייתה "שטרית" מירושלים. במסגרת הפרויקט חברת אלום גג ייצרה וסיפקה את החומרים הקונסטרוקציה המתווכת והלינריים המעורגלים למערכות החיפוי פנים וחוץ בשיטת סופיט פאנל SOFIT-PANEL.

דילוג לתוכן