להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

קרניז

בניית בניינים העסיקה רבות את האנושות עוד מימי רומא העתיקה והיפה כל כך ולכל אורך ההיסטוריה אפשר לראות שינויים רבים שנעשו בתחום הזה. אחת מהסוגיות שתמיד עניינה את המומחים היא כיצד ניתן ליצור סוג של "מסגרת לבניין", "שוליים" או אפילו פינה מיוחדת. קצה של גג שיכול להיות מעוגל או מחודד ולהוסיף לבניין ולייחד אותו לעומת אחרים. אין ספק שלאורך השנים ניסו לעשות זאת בדרכים רבות ומגוונות אך הבעיה העיקרית הייתה השאלה: באיזה חומר ניתן להשתמש. רוב החומרים ששימשו לבניה עשרות ומאות שנים לא היו מספיק גמישים ולכן בימינו ניתן לראות קרניז מאלומיניום שכן האלומיניום עושה על כל הדרישות בהקשר הזה.

קרניז איכותי ועמיד מאלומיניום

זה לא במקרה שבשנים האחרונות אנחנו רואים שאלומיניום לוקח חלק חשוב יותר ויותר בבנייה שכן יש לו את כל התכוונת שצריך עבור קרניז: הוא יפה, מעוצב, איכותי, גמיש וגם אפשר לצבוע אותו. בימינו ניתן לראות שיש קרניז מסוגים שונים ולמטרות מגוונות, כמו לדוגמה: קרניז דקורטיבי, קרניז מפוליאסטר ואפילו קרניז מפוליאוריטן. המילה קרניז מגיעה מהמילה האיטלקית למסגרת: CORNICE והיא שזורה בפיהם של כל המומחים בתחום כך שגם בעברית משתמשים בה כיום. במידה וגם אתם מחפשים את הפתרון הטוב ביותר לבניין שלכם במובן הזה, כדאי לחשוב על קרניז מסוגים שונים ובמיוחד אם מקפידים על איכות חסרת פשרות.

ייעוץ מונע טעויות בהמשך

זה לא משנה אם אתם מחפשים היום את הקרניז המושלם, את החיפויים הכי טובים שיש או כל מיני אלמנטים אחרים שעשויים מאלומיניום. מה שבטוח זה שכדאי לפנות אל המומחים בתחום ולהזמין מהם שירות, כי מה פתאום שתיקחו סיכון מיותר בנושא הזה? לכן, בין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ ובין אם אתם רוצים להזמין חיפוי אלומיניום או חומרים איכותיים אחרים לחיפוי, כדאי שתדעו שחברת אלום גג בע"מ זו כתובת טובה עבורכם. כאן מחכים לכם המומחים בתחום וכאן תוכלו לקבל, לפני הכול, ייעוץ שיעזור לכם להימנע מטעויות בבניה. ההשקעה בעיצוב המבנה ולא רק בפונקציונאליות שלו או בעמידות חשובה ביותר ואתם תראו שלא תצטערו על כך.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק