להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

קירוי גגות – תיחום ובידוד רעשים

גג הבית משמש להפרדה בין הפנים והחוץ, ויש לכך משמעויות רבות. הוא יוצר תיחום, מבודד מפני רעשים ומפני מזג האוויר, ובנוסף לכל אלה – אפשר לנצל אותו כדי ליצור את המראה הרצוי של המבנה. בעבר, אפשרויות החיפוי היו רעפים עבור גג משופע ויריעות אטומות לגג שטוח. היום, כשהבנייה החדשה מביאה איתה חומרים שונים וטכניקות שלא היו מקובלות בעבר, יש צורך גם בפתרונות קירוי גגות חדשניים שיעניקו בידוד מושלם במינימום עבודת תחזוקה וישתלבו בצורה מושלמת עם אופי הבנייה. באופן כללי אפשר להגיד כי המבנה אמור לשמש את האנשים ולא להפך, ולכן כל פרט צריך להיבחר לאחר מחשבה, כך גם כאשר נבחנים קירוי גגות.

במה שונה הבנייה החדשה מהמסורתית?

הבנייה החדשה, הקלה והמהירה באה לספק פתרונות ירוקים שמתאימים לסגנון החיים הנוכחי שלנו. המהירות בה ניתן להעמיד את הבית גבוהה לעומת הבנייה המסורתית, הבידוד בבית טוב יותר ועבודת התחזוקה קלה. בתכנון הבית משקיעים מחשבה מקיפה על האדריכלות, אך גם על החומרים שישמשו את הבית, לרבות הקירות החיצוניים, הקירות הפנימיים, החלונות והגגות. בחירה נכונה של קירוי גגות חשוב מאד לבידוד הגג והמטרה בעת התכנון צריכה להוביל ליישום קל, לעבודת תחזוקה מינימלית, לבידוד ברמה גבוהה ולשמירה על האסתטיקה.

בחרו עבורכם קירוי גגות

קירוי גגות מיועד לתת מענה נכון לכל מקום ולכל מבנה, וזו הסיבה לכך שהתחום עובר פיתוח מתמיד. ההחלטה באיזה קירוי גגות עליכם להשתמש עבור המבנה שלכם צריכה להביא בחשבון את סוג המבנה, את השיפוע של הגג (אם יש כזה) ואת המראה האסתטי אותו תרצו להשיג. היום ישנם פתרונות מגוונים, וכדאי לבחון אותם יחד עם חברה המתמחה בתחום. עבור כל מבנה יש פתרון, וכאשר אנו באים לבחון את הבנייה הקלה המשמשת עבור בתים, מבנים ציבוריים ועסקים, יש לבחון מהם הפתרונות הנכונים ביותר, שיתנו את התוצאה הרצויה ואת הבידוד הנחוץ במקום. הפרמטרים שיכולים להשפיע על בחירת קירוי גגות יהיו הבטיחות במקום, הבידוד שהחיפוי יעניק ועבודות התחזוקה שיידרשו מבעלי המקום לאורך השנים. מכל הבחינות הללו אפשר לראות כי לאלומיניום ישנם יתרונות רבים.

קירוי גגות במיוחד עבורכם

היתרונות שיש לחיפויי אלומיניום

בעבר, חיפויי אלומיניום היו נחלתם של מבני הייטק בלבד. היום הם משמשים גם במבנים ציבוריים, במבנים שעברו שינוי במסגרת תמ"א 38 ובבתים פרטיים. פתרון חיפוי קירות וגגות הם פתרון ירוק, המשיג בידוד ברמה גבוהה ויעיל לשימוש בעת הבנייה. כדי להוציא לפועל פתרון זה יש צורך בידע, בטכנולוגיה ובעמידה בתקנים מחמירים. חשוב לזכור כי המטרה היא לנהל את החיים במבנה, ולכן הבטיחות היא מעל הכול, כשאין זה משנה אם אתם מתכננים לבנות בית, להרחיב את הבית הקיים, מחפשים פתרון למבנה ציבורי או עסקי, למבנה גדול או קטן.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק