להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

מהו חיפוי אלוקובונד

ישנם לא מעט חומרים המשמשים את תעשיית הבניה בארץ ובעולם ובהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם לגבי בחירת החומר בו תשתמשו בבנייה. כדאי לדעת שאחד מהחומרים הטובים והנפוצים ביותר בימינו הוא חומר העונה לשם אלומיניום מורכב, או גם בשמו בחוץ לארץ ACP ובארץ נוהגים לקרוא לו חיפוי אלוקובונד שכן לחומר זה יתרונות רבים. ראשית, כאשר מדברים על חיפוי אלוקובונד מדברים למעשה על חומר המורכב מסנדוויץ הבנוי משני לוחות שונים של אלומיניום אשר ביניהם נמצא פוליטילן דחוס וזה מה שמקנה לחומר הזה את הקשיחות ואת החוזק המופלאים שלו.

כל השימושים של חיפוי אלוקובונד

לכל חומר שבו נעשה שימוש בעולם הבניה יש יתרונות וחסרונות שונים אשר קובעים את השימושים השונים שייעשו בכל חומר. במקרה של חיפוי אלוקובונד אנחנו רואים שנעשה בו שימוש נרחב הן בתעשייה והן באדריכלות כי הוא מתאים לחיפוי חזיתות, חיפוי משרדים ומבנים ציבוריים ועוד. בין התכונות העיקריות של חיפוי אלוקובונד ניתן לציין את התכונות הבאות: עמידות חזקה ביותר, משקל נמוך, עמידות בפני קורוזיה, כושר בידוד גבוה,אנטי-דרם (הפחתת רעש- הגשם.

לאלוקובונד יש  חוזק רב מאוד ביחס למשקל הנמוך שלו. בנוסף לכל אלה, אחד מהיתרונות הבולטים של חיפוי אלוקובונד זו למעשה העובדה שהוא לא זקוק בכלל לתחזוקה שוטפת למעט ניקוי שכדאי לעשות לו מידי פעם תלוי בתנאי הסביבה .

חיפוי אלוקובונד – עיצוב מושלם לבניין

בבואנו לדבר על חיפוי אלוקובונד אי אפשר שלא להזכיר את העובדה שהוא מתאים מאוד לעיצובים מסוגים שונים כי הוא מגיע במגוון רחב של צבעים וגימורים. יש לו מראה מאוד מודרני, הוא בוהק והוא מוסיף רבות לכל מקום שבו מתקינים אותו כך שגם לכם כדאי לשלב אותו במבנה שעליו אתם אחראים או בשיפוצים שאתם עושים. לעומת חומרים אחרים שבהם ניתן לעשות שימוש כאן לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי, מה שמסביר היטב מדוע השימוש בחומר הזה נפוץ ביותר.

פנו עוד היום אל אלום גג והזמינו חיפוי אלוקובונד לכל מבנה שאתם בונים כיום, כי מדובר בחומר עם יתרונות מופלאים שחבל יהיה לוותר עליהם.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק