חיפוי קסטות

חיפויי קירות הם מסוג אותם הדברים שמעניינים אותנו ככל שבניית הבניין הולכת ומתקדמת. העניין הוא שבתחילה יוצרים את השלד ולאחר מכן נרצה להתחיל לדאוג לחיפוי של הבניין, בין אם זה ברמת החיזוקים ובין אם זה ברמת העיצוב והיופי שלו. לכן אפשר להבין מדוע אתם מתעניינים באופציה של חיפוי קסטות כי מדובר על החיפויים הטובים ביותר שיש. חיפוי קסטות עשויים בדרך כלל ממספר חומרים שונים אשר ביחד הופכים אותם לאיכותיים יותר, עמידים וגם יפים מבחינת העיצוב והצבע. לכן כדאי לכם לבדוק עוד היום את האפשרויות השונות כי בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים לגבי הבחירה שלכם.

איזה חיפוי קסטות יוכלו להתאים למבנה?

חיפויים שונים מקסטות נראים היום בכל מבנה כמעט בישראל, פשוט כי אלומיניום הוא חומר איכותי במיוחד, גמיש וגם כזה שניתן לעצב בכל צורה שנרצה. ניתן לראות, כאשר מדברים על חיפוי קסטות, שאפשר לבחור בין חיפויים שיש בהם: אבן טבעית, אלומיניום וטרקוטה ובין חיפויים שיש בהם אבן, אלומיניום וHPL. אין תשובה אחת נכונה לשאלה איזה סוג של חיפוי יתאים לכם יותר כי זה מאוד תלוי בגורמים שונים, כמו לדוגמה השאלה באיזה בניין צריך להתקין את החיפויים. מחברים את החיפויים הללו בשיטה של תליה יבשה וזה מה שמאפשר לנו את השילובים הרבים כל כך בתחום הזה.

חיפוי קסטות אלומיניום 2.0 מ"מ

חיפויי אלומיניום נראים היום בכל רחבי – ישראל. אין כמעט פרויקט של משרדים, הייטק או מגדל מגורים שבחזית לא ישולבו מערכות חיפוי מתקדמות העשויות לרוב מחיפויי- אלומיניום.
השילוב של האלומיניום והטיח הצבעוני יצר ארכיטקטורה ומראה חדש ועכשווי.
אנחנו יכולים להבחין שבשנים האחרונות נבנו יותר מבנים בהם נמצא שילובים כמו:

  • אבן, אלומיניום וטרקוטה.
  • אבן, אלומיניום ו-HPL.
  • אבן, טיח צבעוני ו-HPL.

שילובים אלו מתאפשרים כתוצאה ממערכות תליה-יבשה של חברת אלום-גג בשילוב עם מערכת תליה ייעודית ללוחות העץ ודמוי הפורניר -HPL וגם באלומיניום-המורכב- ACP- כדוגמת אלוקובונד.
חברת אלום גג יכולה בטרם הביצוע לסייע לך היזם, המתכנן או הקבלן להכין  את התכנון האופטימלי למערכות החיפוי בקסטות, בשילוב עם שאר המערכות בבניין.

חיפוי קסטות 4.0 מ"מ – ACP

כשמחירי אלומיניום גבוהים, שיטת האלומיניום המורכב ACP כדוגמת אלוקובונד , גוברת בעלות שלה על פני שיטת הקסטות העשויות מאלומיניום עבה יותר וסגסוגת יקרה יותר.
בשנים האחרונות נכנסים לישראל מגוון רחב של חומרי ACP מספקים שונים עם איכויות חומר משתנות.
חברת אלום גג מציעה ללקוחותיה קסטות אלומיניום מורכב ACP כדוגמת חיפוי אלוקובונד בשיטת התליה או בשיטת ההדבקה, לבחירת המזמין.
אלום-גג תדאג שהמזמין יקבל את המוצר מחומר שעבר בדיקה, שכולל  תעודת C.O.C תעודת-התאמה, שלחומר תצורף תעודת אחריות ל-10 שנים לפחות ומסופק באמצעות חברה אמינה ומנוסה.
לוחות ה-ACP מסופקים עם חומר מעכב-בעירה ובצבעי PVDF, במגוון רחב של גוונים.

בשנתיים האחרונות נראה כי לא מעט חברות יצרניות גדולות מאירופה והמזרח השקיעו במחקר ופיתוח  בתחום הציפויים ונראה שעד מהרה נוכל למצוא לוחות אלומיניום ACP עם טקסטורות כמו שיש, נחושת, גווני-מים ואדמה דמוי- טרקוטה וכיו"ב  לשימושי OUT-DOOR , שכוללים ומכילים בתוכם כבר את ההגנה הנדרשת בפני UV.

על קסטות חיפוי אלומיניום

קסטות חיפוי אלומיניום מייצגות התקדמות מהפכנית בתחום העיצוב והבנייה האדריכלית, ומציעות שילוב חלק של פונקציונליות, עמידות ומשיכה אסתטית. לוחות מודולריים אלה, המיוצרים מאלומיניום בדרגה גבוהה, מתוכננים לספק פתרון חזית עכשווי המספק את הדרישה המודרנית לחומרי בניין אלגנטיים, בני קיימא וחסכוניים. המאפיינים המובנים של האלומיניום, כמו אופיו הקל משקל, העמידות בפני קורוזיה וגמישות מבחינת עיצוב וצביעה, הופכים את קסטות החיפוי הללו לבחירה אידיאלית עבור מגוון רחב של יישומים אדריכליים, מגורדי שחקים מסחריים ועד בנייני מגורים.

העיצוב של קסטות חיפוי אלומיניום מתרכז סביב הרעיון של מודולריות וקלות ההתקנה. כל קסטה היא פאנל עצמאי, מתוכנן במדויק כך שיתאים יחד עם אחרים בדוגמה של טסל, המאפשר כיסוי מהיר של שטחים גדולים עם מראה אחיד ומגובש. גישה מודולרית זו לא רק מזרזת את תהליך הבנייה אלא גם מפשטת את הלוגיסטיקה וההתקנה, שכן ניתן לייצר מראש את הפאנלים מחוץ לאתר ולהרכיב במהירות באתר, מה שמפחית את לוחות הזמנים הכוללים של הפרויקט ועלויות העבודה.

יתרון משמעותי של קסטות חיפוי אלומיניום טמון בעמידות יוצאת דופן ובדרישות תחזוקה נמוכות. אלומיניום, מטבעו, יוצר שכבת תחמוצת מגן בחשיפה לפגעי מזג האוויר, מגן על החומר מפני קורוזיה ומבטיח את אורך חייו. מאפיין זה, בשילוב עם טכנולוגיות ציפוי מודרניות כגון ציפוי אבקה ואנודיז, מאפשר לקסטות חיפוי אלו לעמוד בתנאי סביבה קשים מבלי לדהות, להיסדק או להתקלף, ולשמור על המשיכה האסתטית שלהן במשך עשרות שנים עם תחזוקה מינימלית.

מנקודת מבט אסתטית, קסטות חיפוי אלומיניום מציעות צדדיות שאין שני לה. הגמישות של האלומיניום כחומר פירושה שניתן לייצר את הקסטות הללו במגוון עצום של גימורים, צבעים ומרקמים, מה שמאפשר לאדריכלים ולמעצבים לממש את החזון שלהם ללא פשרות. בין אם המטרה היא לשקף את הסביבה הטבעית בגוונים עדינים, להשמיע אמירה נועזת עם צבעים מרהיבים, או להשיג גימור מתכתי מתוחכם, ניתן להתאים קסטות חיפוי אלומיניום כך שיתאימו לכל אתוס עיצובי או דרישת מיתוג.

יתרה מכך, הקיימות הסביבתית של קסטות חיפוי אלומיניום תורמת לפופולריות הגוברת שלהן בענף הבנייה. אלומיניום הוא אחת המתכות הנפוצות ביותר על פני כדור הארץ וניתן למיחזור מלא ללא אובדן איכות, מה שמאפשר מחזור חיים מעגלי הממזער את הפסולת וחוסך במשאבים. אופיו הקל משקל של האלומיניום מתורגם גם לאנרגיה נמוכה יותר של הובלה והתקנה, ומפחיתה עוד יותר את טביעת הרגל הפחמנית של פרויקטי בנייה. בנוסף, היעילות התרמית של חיפוי אלומיניום יכולה לתרום לביצועים האנרגטיים של מבנים, לשיפור הבידוד ולהפחתת הצורך בחימום וקירור, מה שמתיישר עם הדחיפה העולמית לעבר מבנים יעילים יותר באנרגיה.

לסיכום, קסטות חיפוי אלומיניום מגלמות את ההתכנסות של חדשנות, יעילות וקיימות בחומרי בנייה מודרניים. הגמישות העיצובית שלהם, קלות ההתקנה והיתרונות הסביבתיים הופכים אותם לבחירה משכנעת עבור אדריכלים ובנאים המעוניינים לדחוף את הגבולות של מה שאפשר בתכנון מבנים. ככל שתעשיית הבנייה ממשיכה להתפתח לעבר שיטות קיימא יותר ופתרונות אסתטיים, קסטות חיפוי אלומיניום בולטות כסמל של קידמה, ומציעות הצצה לעתיד הפיתוח האדריכלי.

תנו למומחים לעשות עבורכם את העבודה

בין אם אתם רוצים לבחור היום חיפוי קסטות ובין אם אתם צריכים חיפויים אחרים למבנה, חשוב להבין שדרושה מיומנות רבה בתחום הזה, הבנה והרבה ידע. לכן ברור מדוע אנשים חובבניים לא באמת יוכלו לעשות עבורכם את העבודה כי המטרה היא כמובן לבנות מבנה שיוכל להחזיק מעמד לכמה שיותר שנים מבלי לסכן את הסביבה. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברת אלום גג בע"מ כי שם מחכה לכם ייעוץ מהטובים ביותר בתחום. בנוסף לייעוץ צריך גם לבדוק איך מחברים את החיפויים ואיך עושים זאת מבלי להסתכן. פנו עוד היום לאלום גג ותראו שמהר מאוד החיפויים יותקנו אצלכם בבניין בצורה הטובה ביותר שאפשר.

/ 5.

לפתרונות חיפוי מתקדמים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן