חיפוי קירות אלומיניום

חיפוי קירות אלומיניום מתוצרת אלום גג

חיפוי קירות אלומיניום בכלל ואלו מתוצרת אלום גג בפרט נראים יותר ויותר ברחבי ישראל. חזיתות חיפויי אלומיניום כבר לא נחלתם של מבני ההיי-טק בלבד אלא ממשיכים ומיושמים על מבנים קיימים, תמ"א 38, תחנות דלק, מוסכים ואפילו חנויות ופיצוציות.

התקנת חיפוי קירות אלומיניום – יעילות, בטיחות וחשיבה ירוקה

שיטת ההתקנה היבשה בלוחות סופיט sofit – panel ו – ACP אלומיניום מורכב או אלומיניום כוורת Honeycomb Sandwich Panels הופכת להיות יעילה, בטוחה וכלכלית לחלופות החיפוי הרטוב והאבן שבהן נדרשו תשומות עבודה גבוהות בהשוואה לשיטות ההתקנה היבשה. מוצרי חיפויי אלומיניום שפותחו בעולם בעשור האחרון הם בחשיבה ירוקה כאשר נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וממרכיבים, שניתנים למחזור.

חברת אלום גג מסתכלת על גרף ההתפתחות העולמית ומצטיידת בציוד, בטכנולוגיה ובספקים שנוכל באמצעותם לספק ללקוח את המוצר החדשני, הירוק וזה שיעמוד בתקנים הקיימים ובתקנים המתחדשים.

ההתחממות הגלובלית והעמידות בפני קרינת ה UV היה ועודנו האתגר הגדול של יצרני החומרים, המוצרים והציפויים השונים. אלום גג מקפידה לרכוש את המוצרים אצל ספקים אמינים שיש ביכולתם להמציא את האישורים וההוכחות לאיכותם.

יתרונות השימוש באלומיניום

הצורך הגדול ביותר הנוגע לחיפויים חיצוניים הוא ללא ספק עמידות, ובכך האלומיניום מספק את התוצאה הטובה ביותר מבין החלופות בשוק, שכן מחזיק לאורך שנים ארוכות וכמעט ואינו דורש תחזוקה.

נוסף על כך, הרכבת חיפוי אלומיניום חיצוני הוא מהיר, מתבצע בקלות וניתן להתקינו במגוון עצום של סגנונות. לדוגמא, כיום בשוק העיצובי, חיפוי אלומיניום דמוי עץ נחשב לפופולרי במיוחד. בהנחה שבנייה ירוקה חשובה לכם, השימוש בחיפוי דמוי עץ מהווה תחליף לשימוש בכמות גדולה של עצים – יתרון מובהק לכל הדעות.

יתרונות נוספים של שימוש באלומיניום לחיפוי חיצוני

  • מגוון גדול של אפשרויות עיצוביות (מבחינת גדלים, צורות וצבעים)
  • השימוש באלומיניום מאפשר לערוך שינויים ועדכונים תכופים במראהו
  • עמידות גבוהה בפני פגעי מזג אוויר (מהווה יתרון מובהק בקיץ הישראלי)
  • עלותו של אלומיניום לחיפוי פחותה לעומת השימוש בחומרים חלופיים, כדוגמת עץ

ההבדלים של חיפוי לקירות חוץ מול קירות פנים

בעולם עיצוב הבית, חיפויי אלומיניום לקירות חוץ ופנים מציעים אפשרויות רבות ומשתנות.

יש שלושה הבדלים מרכזיים שכדאי להכיר:

  1. עובי: חיפוי לקירות חוץ נועד להתמודד עם תנאים קיצוניים ולכן נוטה להיות עבה וחזק יותר. לעומתו, חיפוי לקירות פנים יכול להיות דק יותר, כיוון שתפקידו העיקרי הוא עיצובי.
  2. גוונים: בחיפוי קירות חוץ, חשוב להתחשב בסביבה ולעיתים גם בתקנות מוניציפאליות. לעומת זאת, בחיפוי פנים, הבחירה בגוון יכולה להיות מושפעת מהעדפות אישיות בלבד. ניתן לבחור גוונים של עץ, צבעים חמים, או גוונים מודרניים יותר, כדי ליצור אווירה מותאמת אישית.
  3. סגור או מאוורר: לחיפוי קירות חוץ מומלץ להשתמש בסוג אטום כדי להגן על המבנה מפני תנאי אקלים קיצוניים. לעומת זאת, בחיפוי קירות פנים, יש מקום לשיקול של אוורור, כדי לייצר תחושה של נשימה וחלל פתוח יותר בתוך הבית.

חיפוי קירות חוץ באלומיניום

השימוש בחיפוי קירות חוץ מבוסס אלומיניום הופך להיות נפוץ יותר ויותר בקרב העוסקים בתחום האדריכלות. בעוד בעבר רבים מן האדריכלים בחרו להתמקד בפנים המבנה ובחיפוי הקירות שבו, כיום ניתן דגש הולך וגובר על השקעה במראה החיצוני.

הצורך בחיפוי מתחלק למעשה לשניים:

  1. הצורך הראשון הוא מבחינה אסתטית, כלומר הרצון ליצור מראה דקורטיבי ונעים לעין.
  2. השני הוא פונקציונאלי, כלומר חיפוי קירות אשר מטרתו להסתיר מערכות חיצוניות שונות כדוגמת מזגנים, מערכות אוורור או אף את חבלי הכביסה בבתים פרטיים.

כיום ניתן למצוא מגוון גדול של פתרונות חיפוי חיצוניים תחת ההיצע האדריכלי לסקטור הפרטי או העסקי, ואילו הבולט מבין כולם הוא ללא ספק האלומיניום.

הפתרון המושלם לחיפוי עסקים ומבנים

בדומה לעובדה כי אלומיניום מהווה פתרון עיצובי והן פונקציונאלי בבית פרטיים, יש לציין את היתרונות המצויים גם בהתקנתו בעסקים ומבנים תעשייתיים. במבנים מסוג אלה, גודל החיפוי הנדרש הוא גדול באופן ניכר לעומת בתים פרטיים. כלומר, השימוש באלומיניום לשם חיפוי חיצוני במקרים אלו יהווה חסכון משמעותי של כסף. בנוסף לכך, ובזכות העובדה כי החומר עמיד וכמעט ואינו דורש תחזוקה, הדבר כשלעצמו מהווה יתרון עצום עבור בעל העסק הבוחר לעשות בו שימוש.

נוסף על כך, שימוש בחיפוי אלומיניום, בשונה מחומרי חיפוי חיצוניים חלופיים כדוגמת עץ, מאפשר חופש עיצובי גדול מאוד. ניתן בהחלט לומר כי המגבלה היחידה הנוגעת לאופן שבו עתיד חיפוי האלומיניום בו תבחרו להיראות, הינה מגבלת דמיונכם. איש מקצוע המומחה בחיפוי מסוג זה ינצל את "גמישותו" של החומר על מנת להתאימו באופן מלא לדרישותיכם.

חיפוי אלומיניום במתחם G

בחירת חיפוי קיר מושלם: מדריך לעיצוב עכשווי ואיכותי

בבחירת חיפוי קירות אלומיניום לעיצוב הבית, חשוב לזכור שאנחנו לא רק מעצבים את המראה החיצוני אלא גם משקיעים באיכות לטווח הארוך. הטרנד העיצובי העכשווי נוטה לחיפוי קירות אלומיניום, אך יש לשים לב לבחור סגנון עיצובי שמשקף את הזהות האישית וגם יחזיק מעמד לאורך זמן.

מומלץ לבחור במראה סולידי וקלאסי, שיאפשר התאמה ושילוב של פריטים חדשים בהתאם לשינויים במצב הרוח והטרנדים. חיפוי קיר מאלומיניום מציע עמידות גבוהה יותר בהשוואה לטיח או עץ, ומתאים לשימוש בקירות חיצוניים ובסביבות עם תנאי אקלים מאתגרים. חשוב לוודא שהאלומיניום צבוע ומוגן כהלכה, לפי התקנים המתאימים, כדי להבטיח איכות ועמידות לאורך זמן.

שירותי הרכבת חיפוי קירות מאלומיניום

על אף העובדה כי חברות רבות מציעות שירותי הרכבה של חיפוי אלומיניום, יש לבצע את הבחירה באופן מושכל. חשוב לא ללכת שבי אחר הצעות מחיר נמוכות באופן ניכר לעומת המקובל בשוק. הקפידו לוודא כי אתם עושים את הבחירה הנכונה, בחברה מקצועית, איכותית ומוכרת אשר עושה שימוש אך ורק בחומרים מאושרים ואשר תואמים באופן מלא את ציפיותיכם.

חיפוי קירות אלומיניום

אלום גג – מומחים בחיפוי אלומיניום

באלום גג, אנו מבינים את החשיבות של חיפוי קירות אלומיניום איכותי ועמיד. עם שנים של ניסיון ומומחיות בתחום, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות חיפוי לקירות חיצוניים ופנימיים, מתוך הבנה שכל פרויקט דורש גישה ייחודית ומותאמת אישית.

האם אתם מחפשים חיפוי שישקף את הסגנון האישי שלכם? רוצים להבטיח עמידות ואיכות לאורך זמן? אנו כאן כדי לעזור לכם לממש את חזונכם. צרו קשר עוד היום ותתחילו את המסע לעיצוב בסגנון המושלם עבורכם.

/ 5.

לפתרונות חיפוי מתקדמים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן