להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

3 יתרונות בחיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף

כל מי שנתקל בכניסה לא רצויה של רטיבות למבנה המגורים המשותף, בוודאי יעיד, כי זה היה הרבה יותר מאשר חוסר נעימות גרידא. ברוב הפעמים, הדבר קורה בשל איטום שלא נעשה כראוי, כאשר הבעיה נובעת מכשלים באיטום או באיטום שמלכתחילה לא בוצע כראוי. כאשר תבחינו בצבע ובטיח שמתקלפים בהדרגה מהקירות החיצוניים שבבניין המשותף, תהיה זאת רק ההתחלה. מאוד מהר, תסבלו מריחות נוראיים בשל הרטיבות והטחב שנוצרו במקום. ויש להוסיף, כי הם מהווים סכנה למערכת הנשימה של כל יושבי הבניין המשותף. על כן, מן הראוי לטפל במפגע מבעוד מועד, כדי להימנע מתרחישים מרחיקי לכת. במאמר זה נדון בבעיה הקשה הזאת, תוך כדי כך שנציג בפניכם, בין השאר, 3 יתרונות בחיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף.

מה הם 3 יתרונות בחיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף?

ולהלן יוצגו בפניכם 3 יתרונות בחיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף.

 • נתחיל בעובדות. על מנת ליהנות מחיפוי ומאיטום של הקירות החיצוניים בבניין משותף, יש לבצע את המלאכה של איטום הקירות החיצוניים מראש. איטום תקין ראשית במעטפת החיצונית של המבנה, חיבור חיצוני של החלונות ביחד עם קירות המבנה, על שטחי הפנים. כמו כן, יש לאטום את הגג, לחבר את הקרקע במקביל לקירות, וכיוצא בזאת. כל זה הרבה יותר חשוב מהצבה של אלמנטים מסביב לחלונות או כל גומי. כל זאת יאפשר לכם איכות חיים גבוהה יותר, ושביעות רצון ממקום המגורים שלכם.
 • כאשר מדברים על חיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף, אין מתכוונים לאו דווקא בפעולות נקודתיות, כי אם, קודם כל, ולפני הכול, יש לאטום את שטחי הפנים של הקירות. באם כבר קיים חיפוי, משמע – אריחי החיפוי יהיו אטומים, ובאופן ישיר אף כל החיבורים שלהם. במידה ואין לכם בבניין המשותף חיפוי חיצוני, כאשר כוונת הדברים שנדרש לבצע עיטוף עם שכבה של טיח חיצוני איכותית ולפי כל התקנים הנדרשים, ועל גביה למרוח שכבות של צבע אקרילי. בכך תאטמו סדקים, קילופים או חורים במעטפת החיצונית, והיתרון בא לידי ביטוי בכך שתייצרו נקודות שחוסמות כניסה של מים לקירות הבטון, ותעצרו את התפשטות חדירת הרטיבות.
 • חרף המשמעות הניכרת של חיפוי ואיטום קירות חיצוניים בבניין משותף, יש לציין, כי מדובר אודות פעולת איטום רגישה, שמחייבת את מלוא הענקת תשומת הלב. במידה ולא תדאגו לחיפוי ולאיטום מיטביים, אף תפגעו באסתטיקה של המבנה המשותף, ואף תסבו נזק לאיכות חייהם של בעלי הדירות בבניין המשותף. איטום וחיפוי ראויים יעלו את איכות חייהם של יושבי הבתים, ישפרו את אלמנט האסתטיקה, ואף ימנעו מכל תרחיש בעייתי של נזק הנדסי לחוזק הבניין המשותף.

כיצד מבצעים חיפוי ואיטום של קירות חיצוניים בבניין משותף?

על מנת לבצע נכונה חיפוי ואיטום של קירות חיצוניים בבניין משותף, יש ליצור קשר עם מומחים. כדוגמת חברת ניהול נכסים בבאר שבע. הם ידעו כבר מה לעשות בנדון. ואתם? תיהנו מעלייה ברמת החיים, מבלי לנקוף אצבע אחת.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק