להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

חיפוי קירות לחללי עבודה אופן ספייס

חיפוי קירות הוא אחות השיטות הבדוקות לשיפור האיכות של הקיר, ובעיקר לשיפור הבידוד של החלל הפנימי מפני רעשים ושינויי טמפרטורה שעלולים לחדור אל תוך החלל המחופה.
בשורות להלן נעסוק בכמה פרמטרים מרכזיים ובנושאים כללים של חיפוי קירות חוץ, חיפוי מעץ ומבחר עיצובי של חללי עבודה משותפים באופן פתוח. מהו בעצם חיפוי קירות וכיצד הוא מתבצע? אילו חומרים משמשים לחיפוי הקירות ומה היתרונות שלהם? מה בין חיפוי קירות חוץ לבין חיפוי מעץ לקירות פנימיים או לחללים משותפים? להלן התשובות.

חיפוי קירות – מה זה בעצם

חיפוי קירות, כאמור לעיל, הוא פעולה המאפשרת לבודד את הקיר המחופה, באמצעות חומרים המגנים עליו ועל החלל המצוי מאחוריו מפני השפעות חיצוניות. השפעות כאמור יכולות להיות שינויי טמפרטורה – הגנה על החלל מפני התחממות או התקרות הנובעות מהשפעות חיצוניות. בנוסף, משמש חיפוי קירות חוץ להגנה מפני רעשי הרחוב, באזורים צפופים או במקומות שבהם האקוסטיקה מאפשרת לרעש להגיע אל תוך החלל. חיפוי קירות חוץ ופנים מתבצע באמצעות חומרים מבודדים, המונעים מטמפרטורת הרחוב ומהרעשים מלחדור פנימה לאזור המוגן.

חיפוי קירות חוץ והמשמעות שלו

חיפוי קירות חוץ מגלם שני יתרונות עיקריים: הראשון – יש חיפויים שהם ברמה אסתטית גבוהה מאד ומאפשרים לשפר מאד גם את המראה של הבניין המכוער והחד גוני ביותר. היתרות השני כבר צוין לעיל, בידוד למעשה מפני רעשים ושינויי טמפרטורה מחוץ לחדר. חשוב להזכיר בשלב הזה, כי בידוד מיטבי מפני הטמפרטורות, חוסך למעשה במיזוג האוויר ודורש השקעה מינימאלית בהבאת החלל הפנימי לטמפרטורה הרצויה.

חיפוי מעץ ואלומיניום לחללי עבודה משותפים

חללי עבודה משותפים באופן פתוח, הם הטרנד החדש בניהול העסקי. עסקים רבים, גדולים כקטנים, עובדים נכון להיום בשיטת החלל הפתוח. הגירוי ההדדי בין העובדים, כך גורסת השיטה, אמור להגדיל את היעילות שלהם ואת המוטיבציה להם לעבודה. עם זאת, על מנת לייצר בתנאים הקיימים של חלל פתוח, גם תנאי עבודה הכוללים מינימום של פרטיות והפרעה, הפך לנפוץ המנהג לבצע חיפוי אלומיניום לחללי עבודה משותפים. האלומיניום הוא אחד החומרים המעניינים ביותר על פני האדמה. החומר הזה הוא גמיש וקל לעיצוב מצב אחד, ומצד שני הוא מעניק למשתמשים בו בידוד ברמה הגבוהה ביותר. זאת, הן כשמדובר בהגנה מפני רעשים והן בהגנה מפני פגעי מזג האוויר ההפכפך של מדינת ישראל.

אם יש לך עניין בביצוע חיפוי אלומיניום לחללי עבודה משותפים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של אלום גג בע"מ – חיפוי קירות וגגות מאלומיניום, יצרו אתך קשר בהקדם. הם יסייעו לך לתכנן את החיפוי החיצוני והפנימי בחלל המשותף ויוציאו את התוכנית מהכוח אל הפועל במהירות, ביעילות ותוך שמירה על מסגרת התקציב שנקבעה מראש, ללא הפתעות ושינויים של הרגע האחרון.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק