להצעת מחיר ללא התחייבות חייג:
03-5598541

באמצעות אלו כלי עבודה תוכלו להתקין חיפויים לקירות הבית?

כיום, יש יש מגוון רחב וגדול של חיפויים המתאימים גם לקירות חיצוניים של הבית וגם לקירות הפנימיים. באמצעות החיפויים הללו, ניתן להשיג מראה ייחודי ועיצוב משגע לבית. למעשה, סוג חיפוי הקירות שהכי פופולאריים בקרב משתמשים פרטיים הוא חיפוי העשוי מבריקים. מדובר על חיפוי נפוץ מאוד במדינות אירופה, שכעת גם יש לו ביקוש אצלנו במדינת ישראל. כך, שאם אתם רוצים לשפר את הנראות של קירות הבית במינימום השקעה, תוכלו לעשות זאת על ידי התקנת חיפוי בריקים. אגב, מעבר לעיצוב וליופי שהקירות יקבלו, באמצעות החיפוי אתם תוכלו גם להסתיר כל מיני סדקים או בעיות רטיבות שיש לכם בקירות. חיפוי הבריקים הוא רק דוגמה אחת לסוג חיפוי שנפוץ אצלנו בארץ. אם לא אהבתם אותו, תוכלו גם לבחור להזמין חיפויים אחרים, שהינם מרשימים ויפים.

סוגי חיפויים

אז כמו שהוזכר לעיל, יש עוד חיפויים מצוינים שיכולים להתאים לקירות. חיפויים אלו הינם חיפויים כמו, חיפוי עץ, חיפוי אבן וחיפוי אלוקובונד. כעת נרחיב על כל אחד מהחיפויים הללו.

חיפוי עץ – הוא מתאים למי שאוהב מראה כפרי. העץ נותן גם הרגשה של חמימות והוא פופולארי מאוד במדינות אירופה. אם תבחרו להשתמש בחיפוי כזה, תוכלו גם להנות ממגוון יתרונות. יתרונות כאלה יכולים להיות קשורים לתהליך הייצור שלו. מדובר על תהליך ייצור שמצריך מעט משאבים מהסביבה ועל כן הוא הופך אותו לידידותי לסביבה. מעבר לכך, החיפוי הזה משמש כחיפוי אקוסטי מצוין ומבודד טבעי. כך שיש לו לא מעט יתרונות.

חיפוי אבן – חיפוי כזה הוא חיפוי שמעניק מראה יוקרתי ומרשים. את החיפוי הזה, אפשר להזמין במגוון של סגנונות וצבעים. בזכות שימוש בחיפוי אבן, נוכל להשיג בידוד מצוין וגם נוכל לתרום לאיזון טמפרטורת המבנה שלנו.

חיפוי אלוקובונד – מדובר על חיפוי שפחות מתאים ללקוחות פרטיים ויותר מתאים ללקוחות עסקיים, להם יש מבני תעשייה או בנייני משרדים. כלומר מבנים ציבוריים ועסקיים. באמצעות חיפוי כזה, ניתן לחפות את חזיתות המבנים בצורה יפה ואסתטית. מדובר על חיפוי עם תחזוקה מינימאלית ועמידות בפני קורזיה.

התקנת החיפויים

ניתן להתקין את החיפויים שהוזכרו לעיל באופן פרטי, מלבד חיפוי האלוקובונד שדורש התקנה על ידי בעלי מקצוע מנוסים. כל שתצטרכו לעשות הוא לרכוש כלי עבודה מתאימים לביצוע ההתקנה. כלי עבודה כאלה יהיו סולם יציב ובטיחותי, פלס ומקדחה איכותית.

התקנת חיפוי בריקים – איך מתחילים?

ראשית עליכם לוודא שאין רטיבות בקיר. המשיכו בניקוי יסודי של הקיר ובבדיקה שהקיר אכן ישר ומפולס. הדביקו את הבריקים מלמטה למעלה. שימו לב – אם אתם מדביקים את חיפוי הבריקים על קיר בטון, לא צריכה להיות לכם בעיה וההדבקה תעשה בקלות. אם מדובר על קיר גבס, אז חשוב מאוד להצטייד בדבק חזק ובמיוחד ובמתקני תמיכה. את הדבק, תוכלו להשיג בכל חנות המוכרת כלי עבודה.

 • מתעניין במוצרי החברה?

  מעוניין לקבל הצעת מחיר? השאר פרטים או התקשר 03-5598541

  שם

  טלפון

  מייל

 • חיפוי אלומיניום חיפוי גגות לוחות פייבר צמנט לוחות HPL סיכוך גגות חיפוי גגות קרניז סיכוך גגות בלוג מאמרים
  © כל הזכויות שמורות לאלום גג בע"מ |
  פולפאוור בניית אתרים | אלום גג בפייסבוק