אודות

אודות החברה

חברת אלום גג חברה פרטית, שמנהלה דוד בוזו החל את עבודתו בתחום כבר משנות ה-70 עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-40 שנים.

החברה מתמחה בניהול ייצור וביצוע פרויקטים לחיפוי מבנים בשימוש במערכות חיפוי כמו:
קסטות אלומיניום, SOFIT – PANEL, לוחות HPLפייבר צמנט, לוחות אלומיניום מורכב ACP, לוחות אלומיניום כוורת  Aluminum Honeycomb Sandwich Panels, בשילוב מתכות שונות כמו:
אבץ, נחושת, נירוסטה, דמוי נחושת, דמוי שיש ובמגוון גוונים וצבעים.

המשרדים והמפעל ממוקמים בין אזור לחולון, על הכביש הראשי שבין צומת בית דגן לצומת חולון. נתיב תחבורה נגיש לכל כלי הרכב.
החברה שומרת ומקפידה על ייצור מחומרים איכותיים בצבע ובאיכות של: PVDF, אילגון, פוליאסטר וגלוון ברמות האיכות הגבוהות שניתן להשיג בשווקים בישראל ובעולם.

במהלך השנים אלום גג הרכיבה חיפויי קירות וקירויים של גגות קלים בעשרות אולמות ספורט, מבני תעשיה, מרכזי מסחר, תחנות דלק, פרויקט שיקום של מבנים ישנים ועוד.

אלום גג התחדשה בשנה האחרונה וממשיכה בהתחדשות של מכונות ייצור מתקדמות, שמאפשרות לה לטפל במהירות ובמחירים אטרקטיביים מאוד בחיפוי של מבנים חדשים ובחידוש של מעטפת מבנים ישנים.

רקע
אלום גג

בשנת 2015 אלום גג הכניסה למפעל הייצור מכונת CNC חדישה לעיבוד והכנת חומר חדשני לחידוש וחיפוי חזיתות.

בשנת 2016-2017 מתוכננת החברה להכניס קו חדש של מוצרים עבור קונסטרוקציה מתווכת העשויה מפרופילים מקצועיים לחזיתות בהם נדרש חיבור נסתר בעומס רוח גבוה, אלום גג מתוכננת גם לבצע שדרוג בחיפוי הליינרים ולהכניס סידרה חדשה של מוצרים –פולימרים שיחליפו בתג-מחיר אטרקטיבי מאד את חיפוי האבן בפרויקטים של שדרוג מבנים ותמ"א 38.

מפעל הייצור משרת את החברה בפרויקטים העצמיים ונותן שירותים למרכיבים, נגרים ושאר המקצועות בעיבוד חומרים והכנתם להרכבה לרבות מכירה של קונסטרוקציה מתווכת, פלשונגים ואביזרי קצה ייעודיים.

אלום גג תדאג לארוז, לסמן ולהמכיל לתוך כלובי-הגנה או על-גבי משטחים את ההזמנות, מלגזה עם מפעיל מנוסה, יעמיסו את המשאיות שידאגו להביא אליכם את ההזמנות עד המקום.

אלום גג ערוכה לבצע ייצור מהיר ובפרקי זמן אספקה קצרים במיוחד. שביעות רצון הלקוחות הן כנר לרגלנו וכסמן להתנהלות שלנו.

דילוג לתוכן